Дисконтна програма


Дисконтна Програма

Дякуємо за ваш вибір!

Ви стали учасником Дисконтної Програми (ДП) "Магазин кріплень". Кожен учасник ДП отримає відсоток знижки в залежності від суми її поповнення. Діючі розміри знижок наведені у Додатку 1.

Порядок отримання та обслуговування дисконтної картки (ДК):

  1. Ви можете отримати ДК зробивши покупку товару, що підпадає під дію ДП на суму не менше 1500 грн. у магазині "Магазин кріплень".
  2. Для активації ДК Вам необхідно заповнити реєстраційну форму та передати її працівнику магазину, ДП "Магазин кріплень", для внесення Вас у клієнтську базу та відкриття Вашого рахунку.
  3. При купівлі товару, що підпадає під дію ДП, і пред'явленні активованої ДК, Вам надається знижка, а вартість покупки зараховується на Ваш накопичувальний рахунок. Знижка обчислюється автоматично згідно встановлених розмірів (Додаток 1). Внесення та оновлення інформації про покупця та накопичені покупки виконується на протязі 3-х днів.
  4. На одну покупку надається одна знижка, незалежно від кількості пред'явлених ДК.
  5. Зворотній прийом ДК від покупця та виплату будь-якої компенсації не передбачено.
  6. У випадку повернення покупцем товару, що був придбаний зі знижкою, йому повертається фактично сплачена сума. Ця ж сума списується з його накопичувального рахунку.
  7. При проведенні розпродажів, акцій та інше, розмір знижки може відрізнятись від вказаного в Додатку 1, що обумовлюється окремо.
  8. Знижки надаються при розрахунку готівкою або за допомогою карток та інших платіжних карток.
  9. Продавець має право вилучити ДК при порушенні покупцем порядку її обслуговування.


Замовити картку


Додаток 1
Cума внеску, грн Знижка
1500 5%
3000 7%
8000 11%
15000 15%